Home

Modulové domy 5 kk

Modulový dům 5+kk. 1 305 545 Kč bez DPH 1 501 377 Kč vč. DPH. Kalkulace dopravy na místo. Odhadovaný výpočet ceny dopravy. Cena dopravy na uvedenou adresu: Omlouváme se, ale na Vaši adresu nejsme schopni dům dodat 0 km. Google Distance API returned status code Modulový dům 5+kk o velikosti byt 5+kk Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem, Zlín dodáme do dalších měst Centrum mobilních domů, Mobilní domy a dřevostavby dovozce mobilních domů DELTA. VIDEO instalace domů VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA FOTOGALERIE Realizace 5+kk 121m2 Od 1 993 000 Kc DETAIL > Ing. Dalibor Dvořák +420 603 262 672 dvorak@wood-con.cz Blanka Kubová + 420 773 787 570 info@wood-con.cz. Modulové domy na klíč. Dokážete si představit spát či bydlet v KŮLNĚ? Nebojte, není kůlna jako kůlna. Modulový dům od firmy PURLIVE nese sice název KŮLNA, ale je to nový moderní stavební systém, který představuje nejnovější trendy ve výstavbě. Variabilita systému umožňuje využívat KŮLNU nejen pro bydlení, ale. Dispozice i 5+kk o sto metrech čtverečních. Firmy nabízí obrovskou škálu různých provedení. Výhodou je, že se tyto domy dají neustále napojovat, takže pokud si pořídíte modul o dispozici 3+kk, narodí se vám potomek, nemusíte zoufat a za přijatelnou cenu jej můžete během několika dnů rozšířit o dětský.

 1. Rodinný dům - bungalov 103 - Dispozice 5+KK. Typový rodinný dům 103 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov s valbovou střechou bez obytného podkroví. Dům je výhodné osadit na rovinatý případně mírně svažitý pozemek. Tento rodinný dům pro vás postavíme ve zděné provedení, nebo jako dřevostavbu, cena.
 2. dispozice : 2+kk. zastavěná plocha : 25 m 2. Poptat modul. Modul Mini - 3,5 x 7,1 m (4 x 6,2 m) o dani z přidané hodnoty uplatněna na rodinné domy určené k trvalému bydlení. V praxi tedy musí být stavba realizována na základě Ohlášení stavby (RD do 150 m²), nebo Stavebního povolení (RD nad 150 m²), a to na stavebním.
 3. atova podlaha nebo cement.
 4. Katalog nízkoenergetických zděných domů a dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč. Jsme pro Vás pravým partnerem. Jednáme čestně. Pomůžeme Vám od A do Z - pozemek, hypotéka, stavba domu
 5. Uvnitř domů často dochází ke zhoršenému komfortu bydlení, a to díky velmi mizivé akustické izolaci. Životnost domů nedosahuje takových hodnot, jako zděné či betonové domy. 3+kk , 51,5 m 2. Dům na klíč 3 950 000 Kč nebo 15 183 Kč/měs Hrubá stavba 1 890 000 Kč nebo 72 630 Kč.
 6. Mobilní domy k trvalému bydlení překvapí cenou a pohodlím. Aktualizováno dne 18.12.2020. Co si budeme nalhávat — klasickému bydlení v cihlových budovách se nic nevyrovná. Ovšem ne každý má peníze na to, aby si mohl dopřát klasický dům. Mnozí se v takovém případě nechtějí smířit s bydlením v panelákovém bytě.

Vyhlédněte si v této galerii projektů svůj bungalov s dispozicí 4+kk, prohlédněte si jeho detail a případně mu dejte hlas pomocí tlačítka To se mi líbí. U projektů bungalovů 4+kk zjistíte jejich půdorysy, stavební firmu a další podrobnosti Katalog modulových domů, mobilních dřevostaveb a celoročních mobilních domů WoodCon. Dřevostavba 3+kk na klíč od 1,60milionu Kč 1+kk. Cena s DPH. 936 430 Kč. MOB 2 A. Šikmá střecha. 45 m 2. 2+kk. Cena s DPH. 1 096 100 Kč Bungalovy na klíč od EASYHOMES Plzeň. Bungalovy na klíč. Dřevostavby Easyhomes jsou kvalitní a přesto velmi cenově zajímavé, prostorově praktické a levné na provoz. Vyznačují se jednoduchostí a velmi rychlou realizací. Stačí si vybrat a kontaktovat nás Inzerát Nové modulové domy 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+k v okrese Zlín, cena 1000000Kč, od Pavel Macku 11 na Sbazar.cz. Popis: Máme v nabídce nové bydlení s moderním designem a vysokou kvalitou. Naše modulové dřevostavby lze dle přání postavit až do velikosti 12 m x 4 m a spojovat do libovolného celku a tím rozšířit obytnou plochu

MODUL LARGE. Jedná se o největší modul v naší nabídce. Zastavěná plocha až 4,5 x 13 m. Půdorysy navrhujeme na míru. Komfortní bydlení odpovídající moderním trendům. V ceně není zahrnuto DPH dle sazby, doprava, základy (betonové patky, nebo zemní vruty) a jeřáb, který osazuje modul na pozemku. Uvedené ceny jsou bez DPH Vybírejte mezi projekty montované domy, které se vejdou ať už hrubou stavbou, stavbou na dokončení nebo na klíč do 1 milionu korun. Domy, které se vám líbí ohodnoťte tlačítkem To se mi líbí. Prohlédněte si půdorysy a další podrobnosti. Výběr montovaných domů můžete filtrovat Mobilní domy z Kolína. Jsme jedni z největších prodejců použitých a výrobců nových Mobilních a Modulových domů v Čechách. Nové Mobilní domy se nejčastěji využívají k rekreaci a jako zahradní chaty.Oproti tomu Nové Modulové domy se dají dle Stavebního zákona kolaudovat a užívat k trvalému bydlení.Domy vyrábíme v Našem dceřiném závodě v Ústí nad Labem Modulové domy. Base; Klasik; Premium; Life; Comfort; Life Passive; Premium Passive; Lara; Paula; Sara; Stela; Stela II. Vanesa; COMFORT ZÁKLADNÍ PARAMETRY DOMU. užitná plocha zastavěná plocha obytné místnosti počet osob počet podlaží počet modulů typ střechy. 60,1 m2 45,9 m2 4+kk 4-5. 2 Modulové domy - Modulový dům Klasik - sedlová/valbová střecha 24° Jedná se o modulový dům s označením KLASIK, který svými parametry splňuje vysoké nároky na nízkoenergetické bydlení (Štítek energetické náročnosti PENB - B).Půdorys domu je tvořen obdélníkovým tvarem o rozměrech 12x8 m. Objekt se skládá ze dvou modulů velikosti 12x4 m, kdy jsou oba moduly.

Modulové domy ČR. Česká republika, Česká republika. Cena od 1 441 957.00 Kč. Plocha od 48 m2. Datum dokončení: Představujeme Vám domy, které splňují veškeré parametry plnohodnotného a zároveň rychlého a pohodlného bydlení. Způsob bydlení, který si za poslední roky našel své místo i na českém trhu a nadále se. Modulový dům NATURliving D12/6R je navržen pro bydlení menších rodin. Základ domu tvoří menší obývací pokoj propojený s jídelním koutem a kuchyní. Ze zádveří se vstupuje do koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Chodba spojuje ložnici s pokojem. V nabídce je také dům ve variantě 2+kk Stavba s typovým označením Bungalov 1+ (3+kk, 4+kk) je vhodným typem bydlení například pro začínající rodiny, či naopak páry, jejichž děti se už osamostatnily a opustily rodinné hnízdo a nepotřebují již tak velký prostor. Při zastavěné ploše 84m 2 je dům nenáročný nejen na celkovou údržbu ale také energeticky.

HUTCH HOUSE - modulové domky. Jsme zaměřeni na výrobu nízkoenergetických plně kolaudovatelných domů, tvořených pomocí jednotlivých modulů, kdy celková výroba probíhá na naší provozovně. Zaměřujeme se jak na typizovaná řešení našich modulů, tak i na zakázkovou výrobu a výrobu domů na klíč Modulové domy - Modulový dům Klasik - sedlová střecha 9° Modulový dům s označením KLASIK, svými parametry splňuje vysoké nároky na nízkoenergetické bydlení (Štítek energetické náročnosti PENB - B).Půdorys je tvořen obdélníkovým tvarem o rozměrech 12x8 m. Dům se skládá ze dvou modulů o velikosti 12x4 m a oba moduly jsou podélně propojeny Vzorový modulový dům 5+kk. Přízemní dům s rovnou střechou vychází z principu kombinace betonových či sendvičových modulů a dřevostavby. Půdorysně je řešen osazenými betonovými kubusy o rozměrech 3 x 3 x 6 m (šířka x výška x délka). Dva kubusy s hotovou kuchyní a koupelnou leží naproti sobě, mezi nimi je. 5+kk. Rozměry 18,00x13,50m. Modulové domy WoodCon jsou již od počátku projektovány tak, aby jejich dispozice při prvotním pořízení stavby nemusela být konečná a dům se tak mohl přizpůsobovat aktuálním potřebám a růst dle požadavků svého majitele Projekty, novostavby, výstavba - Rostoucí modulové domy in FAMILY HOUSE . Již 20 let stavíme a rekonstruujeme rodinné i bytové domy, obchodní i rekreační centra a tvoříme řadu dalších projektů pro kvalitnější život nás všech. 4+kk až 5+kk, zastavěná plocha: 149,2 m 2 užitná plocha: 128,6 m

Ekologické a ekonomicky dostupné modulové dřevostavby. 1 modul. 2 moduly. 3 moduly. 1+kk 25m 2. 2+kk 32m 2. 2+kk 40m 2. 3+kk 48m 2. V1. V2 Provedení: nízkoenergetický dům. Doba realizace: 2-3 měsíce. Cena na klíč: 839 500 Kč s DPH 15% Doporučujeme si pročíst. příprava pozemku a logistika. Modulové domy. Do 1,5 milionu. Zděné domy. Klasické domy. Pasivní domy. Moderní domy. Moderní dřevostavba s volitelnými dispozicemi 3+kk+garáž nebo 4+kk. Díky uvedeným dispozicím je tento typ modulového domu vhodný pro vícečlennou rodinu. Centrem domu je vstupní hala, ze které je přístup do všech místností v domě

O easyhomes.cz. Kvalitní dřevostavby na klíč od Easy Homes. Naše firma Easy Homes Solutions s. r. o. se zabývá již od roku 2013 výstavbou kvalitních dřevostaveb a v současné době dokáže uspokojit zájemce o jakýkoliv rozměr domu. Pro klienty se zájmem o menší stavby nabízí modulové dřevostavby na bázi mobilních domů. Dispozice 5+kk. Detail typového domu . Bungalow XL 02. Zastavěná plocha 207 m 2. Podlahová plocha 154 m 2. Dispozice 5+kk. Detail typového domu . Dům Racio. Zastavěná plocha 117 m 2. Podlahová plocha 99 m 2. Dispozice 4+kk. Detail typového domu . Katalog domů. Právě stavíme těchto 5 domů. RD Kámen. 86 %. Detail stavby bungalov 4+kk s garáží Projekt domu Flexim Drive. Dům Rocca 5-pokojový, 128 m 2 užitkové plochy dům roku 2019 Projekt domu Dům Rocca. Optim135 4-pokojový, 134 m 2 užitkové plochy vše v jednom Projekt domu Optim135. ELKO135 4-pokojový, 137 m 2 užitkové ploch Modulové domy. Do 1,5 milionu. Zděné domy. Klasické domy. Pasivní domy. Moderní domy. Mobilní domy [Přeskočit navigaci] Montovaná dřevostavba o podlahové ploše 90 m 2 je prostorná stavba, která splňuje veškeré nároky pro rodinný domek. Dispozičně se jedná o 3+kk, což nabízí dostatek prostoru pro plnohodnotné.

-Vchodové dveře z přední terasy prosklenné 1.5 x 2,89 m s horním větráním vyklápěním o výšce 0,4m a z předsíně plné 0.9 x 2,89 m s prosklením a s horním větráním 0,4m výšky vyklápěcí. Výšková rezerva na strop 5cm, výšková rezerva na podlahu je 6cm a tedy čistá výška na skleněné výplně a dveře je 2,89m Odpovíme Vám na dotaz k tomuto domu [ TRIO 57 ] Ing. Dalibor Dvořák +420 603 262 672 dvorak@wood-con.cz Blanka Kubová + 420 773 787 570 info@wood-con.c Vyrábíme pravé mobilní a modulové domy vhodné pro celoroční použití. Všechny naše domy lze zkolaudovat pro celoroční bydlení. Domy stavíme pouze z kvalitních materiálů od výběru dřeva na konstrukci až po materiál střešní krytiny. Jakýkoliv dům z naší nabídky lze upravit dle vlastních požadavků

Video: Modulový dům 5+kk - realt

Rodinné domy na klíč s certifikátem 2021/2022. Vyberte si z katalogu našich nízkoenergetických dřevostaveb, které stavíme na klíč. Rodinám nabízíme vysoce kvalitní bydlení - v rozumné cenové hladině získáte bungalov nebo patrový dům, který bude mít odpovídající plochu, praktické uspořádání a nízké provozní. Velké mobilní domy 4+kk 5+kk. Mobilní domy Hobbytec Mobile zajišťují výrobu, prodej a servis nových mobilních domků. Hledáte levné, rychlé, ale přesto kvalitní bydlení pro celoroční užívání? Nechte se inspirovat luxusním stylem, a zjistíte, že mobilní domy k trvalému bydlení je to pravé i pro Vás. Mobilní domy se. Užitná plocha: 85 m² Dispozice: 4+kk / 4+1 Projekt - do L - dřevostavba na klíč WOLF SYSTEM spol. s r.o. Užitná plocha: 112 m² Dispozice: 4+kk / 4+1 Rodinný dům 105 - dřevostavba na klíč PILA MARTINICE s.r.o. Užitná plocha: 126.51 m² Dispozice: 5+kk / 5+

Katalog domů. Typ domu vše BUNGALOV PATROVÝ. Cena domu vše Domy do 5 000 000 Kč Domy do 8 000 000 Kč. Velikost domu. 50 250 50 250 50 — 250. od 50 m². do 250 m². ZOBRAZIT. Zrušit filtr Nízkoenergetické domy, dřevostavby a dřevěné konstrukce na klíč / DůmRazDva. Přepnout navigaci. Atypický dům Špindlerův Mlýn. Nízkoenergetický atypický patrový dvojdům uprostřed národního parku je příkladem přizpůsobivosti dřevostaveb. I při velké zátěžové náročnosti prostředí stavby a stavby samotné, zde.

Montované, Mobilní a Modulární Dřevostavb

 1. Olda A plochostřechý bungalov na dispozičním schématu 3+kk. Promyšlené dispoziční uspořádání a optimalizované plochy jednotlivých místností umožňují tento dům užívat 3-5 člennou rodinu. U tohoto domu byl velký důraz kladen na dostatečné množství úložných prostorů. Číst více o realizac
 2. Moderní dvoupodlažní dům HP140 o celkové vnitřní užitné ploše 140,68m2 s dispozicí 5+kk je ideální volbou pro parcely s možností malé zastavitelné plochy, přesto nabídne komfort i velkým rodinám
 3. TOP MOBILE HOUSE s.r.o. Kneslova 1067/5 Černovice, 618 00 Brno IČO: 0802558
 4. Půdorys tohoto praktického bungalovu 4+kk a ceník naleznete na stránce dřevostavby do 1,5 mil. korun - M03. autor projektu: Adam první spol. s r.o. užitná plocha: 70,9 m2. dispozice: 4+kk, 4+1. možnost úpravy dispozic: ano. základová deska 188 600 Kč. hrubá stavba (PRAKTIK) 1,23 milionu Kč
 5. Dřevostavby stavíme už 28 let, máme za sebou přes tisíc úspěšných staveb i spokojených majitelů. Dokážeme postavit i pro vás moderní domy na klíč - váš dům snů. Zde je několik důvodů, proč stojí za to stavět s námi. Společnost ATRIUM působí v České republice již 28 let. Naše know-how je ale mnohem delší
 6. Modulové domy. Base; Klasik; Premium; Life; Comfort; Life Passive; Premium Passive; Lara; Paula; Sara; Stela; Stela II. Vanesa; LIFE passive ZÁKLADNÍ PARAMETRY DOMU. užitná plocha zastavěná plocha obytné místnosti počet osob počet podlaží počet modulů typ střechy. 40,5 m2 58,5 m2 3+kk 3-4. 1
 7. POSTAVÍME MOBILNÍ CELOROČNÍ NÍZKOENERGETICKOU (B) DŘEVOSTAVBU NA KLÍČ S PROJEKTOVOU DOKUMENTACÍ ke konkrétnímu domu, ve standardu. např.: 10 x 4,3 = 44,3m, 2+kk, cena 1 262 550,- Kč včetně DPH 14 x 4,3 = 60,2m2, 3+kk, cena 1 715 700,- Kč včetně DPH 15 x 4,5 = 67,5 m2, 4+kk, cena 1 923 750,- Kč.

Modulové domy na klíč - PURLIVE

• nÍzkoenergetickÉ modulovÉ domy • domy ihned k odbĚru • nÍzkoenergetickÝ dŮm • transportnÍ verze • nÍzkoenergetickÉ a pasivnÍ domy • skelet jako stavebnice • portfolio domŮ • reference • reference Levné domy do milionu na klíč. Projekty domů, online katalog s přehledem od více dodavatelů, typové domy na klíč, návrhy a stavební plány rodinných domů. Nabízíme typové domy z celkem 735 projektů od 40 dodavatelů. Filtrovat domy. Tištěný katalog. Seznam firem Mobilní domy a mobilheimy české výroby pro celoroční bydlení! Mobilní domek Vám vyrobíme, dodáme a usadíme na pozemek. Naše mobilní domy = Vaše nová adresa Modulový dům 13 x 4,5 metru. Modulová sestava Bungalov 11 x 8 metru. Modulový dům 13 x 4,2 metru, Rakousko. Typový modul 12 s šatnou. Zahradní domek Praha, Na Knížce. Jsme členem společnosti CS modular, Československé asociace modulární výstavby a nově jsme se stali také členem jejího představenstva. Cílem společnosti je. Převážíme dům až když je vymalovaný, s hotovou koupelnou, elektroinstalací a vším ostatním. V roce 2008 jsme jako první v ČR převezli hotový dům na klíč z haly klientovi. Individuální domy vymyšlené námi Domy Flexi Life jsou vymyšleny pouze námi. Nejedná se o masově realizované domy různými společnostmi s různou.

Modulové domy ČR. Česká republika, Česká republika volných: 7 / 10 (Prodáno 30%) 3+KK: 48 m 2: 1 593 900.00 Kč: 5+KK: 72 m 2: 2 290 225.00 Kč: 3+KK: 96 m 2: 2 716 185.00 Kč. Dokonale propracované rostoucí modulové domy pro malé i velké rodiny. Development zejména bytových domů, rodinných domů na klíč. Realizace developerských projektů v Praze a okolí, člen skupiny Skala Invest Group. Nejnovější nabídky . Byty. Pěkné 1+kk, 30 m2, OV, Praha 9, Hloubětín.

Modulové domy! Budoucnost českého bydlení? - Enestr

Katalog rodinných domů na klíč Ener DOM

Modulový dům 5+kk 45 679 747 Ft. Modulový dům 5+kk 20 764 872 Ft. Modulový dům 5+kk 39 365 214 Ft. Hledat Clear. Modulové domy. 1+kk; 2+kk; 3+kk; 4+kk; 5+kk; more... less. Obytná plocha m2. 14 115. Cena. 2074583 Ft 883443604 Ft. View products 92. Filter. Load more. Novinky prodejce realt tets 883 443 603 Ft. Modulový dům 2+kk. Modulový dům 5+kk 875.483 kn. Modulový dům 5+kk 839.001 kn. Modulový dům 5+kk 381.389 kn. Modulový dům 5+kk 723.022 kn. Hledat Clear. Modulové domy. 1+kk; 2+kk; 3+kk; 4+kk; 5+kk; more... less. Obytná plocha m2. 14 115. Cena. 43819 kn 18660163 kn. View products 92. Filter. Load more. Novinky prodejce realt tets 16.226.228 kn. Modulový. Modulové domy ČR. Česká republika, Česká republika volných: 7 / 10 (Prodáno 30%) 3+KK: 48 m 2: 1 593 900.00 Kč: 5+KK: 72 m 2: 2 290 225.00 Kč: 3+KK: 96 m 2: 2 716 185.00 Kč. Modulový dům 5+kk 590 712 zł. Modulový dům 5+kk 268 523 zł. Modulový dům 5+kk 509 055 zł. Hledat Clear. Modulové domy. 1+kk; 2+kk; 3+kk; 4+kk; 5+kk; more... less. Obytná plocha m2. 14 115. Cena. 26827 zł 11424328 zł. České dřevěné domy Ecoholzhaus. Zde je 5 důvodů, proč jej postavit u nás Šest kroků k získání domu na klíč. Řadu cenově dostupných domů vyrobených skandinávskou technologií speciálně pro český a německý trh. Můžete si u nás objednat bungalov 3+KK s plochou 68 m² za cenu 1 479 000 Kč, vč

MODUL MINI Modulové dřevostavb

Zahradní domek MIA je ideální, pokud milujete svou zahradu a chcete v ní trávit co možná nejvíce času. Díky bohatému prosklení je interiér velmi vzdušný a díky kompaktním rozměrům 5.5m x 5.5m je možné jej umístit na téměř jak. Jediná prostorná místnost. Prosvětlený prostor. Různé tloušťky stěn k dispozic Doporučujeme. Largo 85/40° sedlová střecha 3+1 (5+kk) Ukázkový dům. Largo 98/25° valbová střecha UD 4+kk. Ukázkový dům. Largo 110/25° sedlová střecha 4+kk. Largo 122/28° valbová střecha UD 4+1 (4+kk) Ukázkový dům. Kubis 632/25° Ukázkový dům 4+kk (5+kk

Rodinný dům Capa. 150,0 m 2 5 652 000 Kč . Rodinný dům SUNY je dispozičně rozčleněn na dvě jednotky o dispozici 4+kk se společným vchodem. Celková vnitřní podlahová plocha činí 210 m2. Zastavěná plocha objektu je 128 m2. SUNY nabízí pohodlné b.. 3+kk patrový dům - list č. 17. 3+kk patrový, sedlo - zastavěná 49,5, obytná 82,04 m2 číst celé Hlavní předností naší společnosti je stavba moderních nízkoenergetických rodinných domů na klíč a to s vysokým standardem za rozumné ceny. Působíme na trhu již více než 12 let. Specializujeme se na stavbu klasických zděných konstrukcí a moderních dřevostaveb. Snem každého našeho klienta, je postavit krásný dům v nejlepší kvalitě s nízkými provozními.

Modulovy dum inzerce - Bazoš

Katalog nízkoenergetických zděných domů a dřevostaveb na klí

 1. BOHDANA - od 1 617 000 Kč. Nízkoenergetický přízemní rodinný dům, dřevostavba, bez užitného podkroví, určený pro 4-5 Projekt tohoto rodinného domu je dostupný ve dvou verzích. Liší se umístěním hřebene střechy - okap nebo štít střechy na čelní straně. ›› Více informací
 2. Největší výběr nových mobilních domů v ČR, které si můžete osobně prohlédnout. Navštivte naše prodejny Vestec u Prahy, Křižanovice u Brna, Sadová u Hradce Králové.Naši pracovníci Vám ochotně předvedou mobilní domky dle Vašich představ
 3. Například modulový domek 3+kk o 49 m2 lze pořídit za 940 tis. Kč, dům o rozloze 96 m2 stojí kolem 1,5 milionu korun. Celoročně obyvatelné mobilní domy se najdou od 700 000 Kč. Cena za 1 m2 je tedy více než přijatelná. Modulové a mobilní domy jsou určené všem, kteří chtějí mít vlastní dům
 4. Modulové domy ČR: ID zakázky: MDE: Užitná plocha: 72 m 2: Nezávazná poptávka Prodej bytu 2+kk 62.5 m 2. Mikulášská , Krnov. 3 814 024.00 Kč . Prodej bytu 2+kk 55.7 m 2.
 5. Modulové stavby; Pronájem kontejnerů Rodinný dům Warex typu CH. Dům Warex typ CH je navržený jako chata. Díky své velikosti není pro jeho stavbu vyžadováno stavební povolení, nýbrž pouze ohláška stavby. Součástí dodávky je. Zastavěná plocha: 24,5 m
 6. MHD do centra Brna. Byt je vhodný jako startovní bydlení Luxusní bydlení v 2+kk s terasou, garaž. stáním, U S, 119056
 7. Rodinný dům typu L je větší dům. Svým uspořádáním je vhodný pro čtyřčlennou rodinu. Nabízí za bezkonkurenční cenu bezmála 100 m2 užitné plochy. Velké množství prosklení zajišťuje značné množství světla. Ideální pro pohodlný život. Součástí dodávky je. Stavební dokumentace horní stavby. Plán základů
Modulové domy ČR Česká republika, Česká republika | HomeModulové domy Modulový dům Klasik - sedlová/valbováModulový dům 4+kk - REALTMODUL LARGE | Modulové drevostavby

Betonové domy - Krásné navenek, dokonalé uvnit

Katalog rodinných domů společnosti Ekonomické stavby obsahuje 150 výchozích typových řešení. Projekt je možné dle přání upravit. Pokud si v této nabídce nevyberete, je možné vytvořit zcela individuální projekt na míru Dům za milion je ideálním řešením pro všechny, kteří si umí poradit s jednoduchou montáží. Pokud si umíte smontovat skříňky s IKEI, vymalovat, nebo položit plovoucí podlahu jste to právě vy. Pokud víte, kdo Vám pomůže, jste to opět vy. Pokud Vám to přijde v něčem složité, nevadí pomůžeme my Modulový dům 2+kk o velikosti byt 2+kk Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem, Zlín dodáme do dalších měst

Bungalovy na klíč do 1,5 milionu - dřevostavby do 1Mobilní domy Mobilní dům Klasik

Modulový dům 5+kk - Realt S

Mobilní a modulové domy: Jak je to se stavebním povolením . Ametyst 103, 3 kk, dům s dílnou ; Ametyst 112, 4 kk, dřevostavba ve svahu; Ametyst 118, 3 plus 1, bungalov na klíč Dřevostavba a hypotéka; Technologie výstavby ; Dopřejte si doplňky na fasádě Rodinné domy v Plzni a okolí s použitím viditelných masivních dřevěných prvků MODULOVÁ VÝSTAVBA, Arch. Šmolík s.r.o., B. Smetany 7, Plzeň, 301 00, +420 377 329 765 Vytvořeno službou Webnod

Bytový dům H5 využívá modulové vnitřní uspořádání založené na BD H4, kdy stejně tak nabízí širokou škálu dispozičního řešení, možnosti bezbariérových jednotek či luxusních bytů se střešní terasou a bydlení ve variantách 1+KK, 2+KK, 3+KK nebo 4+KK Modulové domy, Praha. popis zakázky. Poptávám dodání, montáž a zprovoznění EZS do novostavby rodinného domu. V domě jsou již připraveny kabelové rozvody pro 2x PIR, magnet na vstupní dveře, 2x ovládací tablo, vnější a vnitřní signalizace. celkové hodnocení Modulové domy CUBESPACE -. Reklama Modulové domy CUBESPACE Modulové domy CUBESPACE 5. 5. 2008 Projekt modulární výstavby a údržbu. CUBESPACE jsou modulové domy, které jsou koncipovány jako stavebnice pro dospělé ; PURLIVE je spolehlivým dodavatel rodinných domů a stavebního systému pro DŘEVOSTAVBY Modulový dům 96m2 - Klasik - Zakázková výroba modulového domu (lze vyrobit i jako mobilní dům) 96m2, nízkoenergetický (energetický štítek B), 5+kk (nebo dle přání zákazníka), dům je tvořen dvěma moduly 2*12x4m, pevná ocelová konstrukce, difuzní otevřenost,v ceně domu je infravytápění foliemi Heatflo Modulové domy Nevíte ještě o modulovém bydlení? Tento článek je přesně pro vás... ZÁKLADNÍ MODUL - 1+KK DVĚ VARIANTY PŮDORYSU, JEDNA SE SPACÍ NIKOU ROZMĚR 4X8 m ZASTAVĚNÁ PLOCHA 32 m2 UŽITNÁ PLOCHA: 25,2 m2 K ZÁKLADNÍMU MODULU, KTERÝ MŮŽE FUNGOVAT I SAMOSTATNĚ, JE MOŽNÉ PŘIPOJIT JEDEN ČI DVA DALŠÍ M.. Dům nabízíme ve 2 variantách - 1+KK s větším obývacím pokojem a ložnicí a ve variantě 2+KK s 2 ložnicemi. K modulovému domu je možné připojit zádveří o rozměrech 1,6 x 2,7 m. Zobrazit možnosti zádveří pro modulové domy Standardní provedení zahrnuje (vč. montáže, dopravy do 100 km a rozvedení instalací):.

 • ATP Finals winners.
 • FTP Commander 8.02 freeware version.
 • Puding s chia semínky recept.
 • Oxybutynin.
 • Zájezd na delfíny.
 • Tsunami referát.
 • League of Legends eshop.
 • Keramický podtácek.
 • Original radio Škoda Octavia 2.
 • Pemphigus kat.
 • Take that never forget live.
 • Klenoty Globus Olomouc.
 • Angel Pelargonium.
 • Kaufen perfekt.
 • Bytový architekt garsonka.
 • Máta před porodem.
 • Potící pás recenze.
 • Orech pes.
 • Pásy v boxu.
 • Herschel Retreat Rugzak.
 • Cenová nabídka.
 • Vyrábění čarodějnice.
 • Karanténa ve zkušební době.
 • Euro 2019 výsledky.
 • Jan Amos Komenský Učitel národů.
 • Jaguár americký zajímavosti.
 • Ostrov Santa Cruz.
 • Mercedes sls old.
 • Deutan barvoslepost.
 • Poptávka po koťatech.
 • Pohádka o hříbku.
 • Ekopyro.
 • Yelawolf country.
 • World War Z Game of the Year Edition.
 • Seznam onemocnění.
 • Boxovací stroj černý Domyos.
 • 2000 dollars to czk.
 • Řecké ostrovy v Jónském moři.
 • Sweet Tooth.
 • Nikon D500 vs D780.
 • Imdb silicon Valley.