Home

Shia LaBeouf ČSFD

Shia LaBeouf - Životopis, Osobnosti, Wikipedie 2021, Datum narození, Horoskop osobnosti, filmografie ČSFD.cz, filmy ČSFD.cz. Shia LaBeouf (Shia Saide LaBeouf.

Život. Shia LaBeouf se narodil 11. června 1986 v Kalifornii jako jediné dítě do rodiny tanečnice a baletky Shayny a veterána války ve Vietnamu Craiga LaBeoufa, který se živil jako mim nebo klaun. Od malička byl veden k židovskému náboženství, protože jeho matka měla židovské kořeny.Jméno Shia znamená v hebrejštině dar od boha Shia LaBeouf, Constantine (2005) Film ČSFD.cz, Shia LaBeouf filmy ČSFD.cz, filmografie z ČSFD.c ___ Shia LaBeouf nenáročnou roli vyplašeného teenagera zvládl na výbornou a vzhledem ke svému věku možná ani nemusel moc hrát. K zástupu blonďatých krásek se nejspíš přidá Sarah Roemer, která připomíná chutný extrakt ze všech těch Jessic (Alba, Biel, Simpson) Shia LaBeouf. Herec/Herečka. Datum a místo narození: 11.06.1986 - Los Angeles, Kalifornie, US

Info: IMDb | ČSFD | FDb 1. Radek Škvor (Disturbia - Prima, Pravidla mlčení, Stevensovi bodují, Transformers - DVD/Nova, Transformers: Pomsta poražených, Transformers 3) 2. Libor Bouček (Díry, Indiana Jones a Království křišťálové lebky, Oko dravce) 3. Martin Písařík (Constantine, Golfový sen, Wall Street: Peníze nikdy nespí, Železná srdce - Prima Shia LaBeouf. Dátum narození: 11.6.1986 Místo narození: Los Angeles, California, USA Biografie. Shia Saide LaBeouf se narodil jako jediné dítě matce, tanečnici a baleríně, Shayne a otci, veteránovi z Vietnamu, Jeffreymu Craigovi LaBeoufovi, který si přivydělával jako klaun nebo mim

Chemie, která mezi námi byla, můžete vidět ve filmu, přiznal LaBeouf . Peter Cullen, Transformers: The Movie (1986) Film ČSFD.cz, Peter Cullen filmy ČSFD.cz, filmografie z ČSFD.c Americký herec Shia Labeuf se do paměti filmových diváků zapsal především jako hlavní hrdina v sérii filmů o Transformers. Ve své filmografii má. Shia LaBeouf Zajímavosti ČSFD . Shia LaBeouf hraje Jerryho Shawa, méně úspěšné dvojče, černou ovci rodiny. Když se s ním poprvé setkáváme, není na tom moc dobře. Jeho bratr je mimořádně úspěšný, chytrý, schopný a sebejistý - všechno, co Jerry není Tínedžer Sam Witwicky (Shia LaBeouf) sa už ako-tak spamätal z prvého stretnutia s dobrými Autobotmi a zlými Deceptikonmi. Navyše medzičasom dospel a začal sa pripravovať na opustenie rodného hniezda, v ústrety búrlivému vysokoškolskému životu. Náladu mu kazí azda len fakt, že svoj vzťah s rozkošnou Mikaelou Banesovou (Megan Fox) bude chtiac-nechtiac zmeniť na chodenie.

Shia LaBeouf Zajímavosti ČSFD

Disturbia je americký slasher thriller z roku 2007, jehož režisérem byl D. J. Caruso.Film je novodobou adaptací Hitchcockova filmu Okno do dvora z roku 1954.Snímek pojednává o mladém teenagerovi Kaleb Brechtovi, kterého ztvárnil Shia LaBeouf, který se svými přáteli špehuje souseda v domnění, že se jedná o sériového vraha.. Dě Shia LaBeouf krom toho, že společně s Jiřím Pomeje se dělí o první místo mezi herci s nejdebilnějším jménem, je hipster. Když ještě hrál v Transformers a souložil s Megan Fox, byl to takový mladý nadějný hollywoodský talent, který měl život před sebou, s vlasy bez lupů, v autě, které stojí méně, než byste.

Shia LaBeouf - Životopis, Osobnost

Telefonické dotazy (Po-Pá 8-16hod) na 380 831 900, pro Slovensko +421 277 270 00 zdroj: ČSFD Popis Kolem roku 1900 Američan Francis Oimet (Shia LaBeouf), prostý mladík z nuzných poměrů, již v dětském věku pracuje jako nosič golfových holí Shia LaBeouf a Sverrir Gudnason ve snímku Borg/McEnroe | Zdroj: A-Company CZ. Vidíme ho z ptačí perspektivy, z detailu i divácké tribuny. A když postavy odejdou z kurtu, jejich mlčenlivý pohled jasně nasvědčuje, že stále myslí na tenis Hrají: Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Frances McDormand, Hugo Weaving, John Turturro, Tyrese Gibson, John Malkovich, Patrick Dempsey a další Režie: Michael Bay. DVD: Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1 / polsky DD 5.

režie: Alma Har'el, scénář: Shia LaBeouf, kamera: Natasha Braier, hudba: Alex Somers hrají: Shia LaBeouf, Lucas Hedges, Noah Jupe, Laura San Giacomo, Natasha Lyonne, Maika Monroe, Clifton Collins Jr., Martin Starr, Dorian Brown, Craig Stark, Al Burke, Greta Jung, Ben Maccabee Snímek natočený podle vlastního scénáře herce Shii LaBeoufa vypráví o jeho bouřlivém dětství a. Shia LaBeouf hraje v hlavní roli jako americký tenista John McEnroe, který se v roce 1980 utkal v legendárním wimbledonském duelu se svým švédským rivalem Björnem Borgem, kterého ztvárnil Sverrir Gudnason.V dalších rolích hrají Stellan Skarsgård, David Bamber, Tuva Novotny a Jane. Recenze: Borg/McEnroe: Recenze Diskuze MovieZon sobota 11. července 2020, 20:00 - Dvanáctiletý Otis je dětský herec, kterému asistuje jeho otec James, kdysi profesí klaun a zároveň alkoholik s problémy se zákonem. Strhující, bolestivě upřímný a hořce humorný popis komplikovaného vztahu otce a syna tvoří jádro opěvovaného nezávislého hitu loňského podzimu. Autorem výrazně autobiografického scénáře je. Margin Call - 2011 ( ČSFD) Hrají: Kevin Spacey, Zachary Quinto, Paul Bettany, Stanley Tucci, Simon Baker, Jeremy Irons, Penn Badgley, Mary McDonnell, Demi Moore, Al Sapienza, Ashley Williams, Aasif Mandvi. Czech Made Man - 2011 ( ČSFD) Hrají: Jan Budař, Kateřina Brožová, Milan Šteindler. Wall Street - 1987 ( ČSFD Disturbia / Disturbia. od Jakub25 » 09 úno 2009 11:55. Info: IMDB | ČSFD | FDB. 1.DABING: DVD. V českém znění: Michal Michálek - Shia LaBeouf (Kale Brecht), Nikola Votočková - Sarah Roemer (Ashley Carlsonová), Lucie Svobodová - Carrie-Anne Moss (Julie Brechtová), Petr Oliva - David Morse (pan Turner), Filip Švarc - Aaron Yoo.

The Tax Collector is a 2020 American action thriller film written, directed, and produced by David Ayer.The film stars Bobby Soto, Cinthya Carmona, George Lopez, and Shia LaBeouf, and follows two enforcers (known as tax collectors) working for a Los Angeles crime lord whose business becomes upended, resulting in one of them desperately protecting his family from an old rival Man Down. Filmový žánr: Thriller, Drama. Délka filmu: 92 min. V kinech od: 2.12.2016. 61%. 59%. Kdy a kde hrají? Ohodnoť. Když se bývalý voják amerického námořnictva Gabriel Drummer (Shia LaBeouf) vrátí domů z Afghánistánu, zjistí, že místo, které kdysi nazýval domovem, není o mnoho lepší než bitevní pole, na nichž.

Shia LaBeouf - Wikipedi

Shia LaBeouf - Filmy

Transformers 1 herci — transformers: pomsta poražených

 1. Transformers - DVD filmnadvd
 2. Golfový sen (2005) - Film - Televízny program Moja T
 3. Ledovec a superspratek

Transformers 3 - DVD filmnadvd

 1. Honey boy Kultura Ji
 2. Borg mcenroe recenze zkrátka borg/mcenroe patří k filmům
 3. Honey Boy - Kino Ar
 4. Filmy eINVEST.c
 5. Disturbia / Disturbia • Dabingforum

The Tax Collector - Wikipedi

Tattooed Shia LaBeouf Poses for Photos with Fans in His

Shia LaBeouf Emotionally REACTS to His First Interview (Exclusive)

 1. The controversial life of Shia LaBeouf
 2. Shia LaBeouf Puts His Head Through A Glass Window!
 3. The Shady Truth About Shia LaBeouf
 4. SHIA LABEOUF ON LIFE AND SOCIAL MEDIA (2019)
 5. Shia LaBeouf | From 12 To 32 Years Old

The Necessary Death Of Charlie Countryman - Trailer with Rupert Grint and Shia LaBeouf

 1. Did Shia LaBeouf Humiliate His Actor Friend With Down Syndrome? | Rumour Juice
 2. Shia Labeouf reacting to Even Stevens #AllMyMovies
 3. Shia LaBeouf Watching All His Movies (10 Hours of Footage)

Shia LaBeouf arrest captured on camera

 1. Sia - Elastic Heart feat. Shia LaBeouf & Maddie Ziegler (Official Video)
 2. TOP 10 Neuvěříte, že těchto 10 lidí doopravdy existuje!
 3. Shia LaBeouf is shirtless and 'tattooed' for his latest movie 'The Tax Collector'
 4. What led to Shia Staring at Me
 5. OML Exclusive - A Perfect Ending - Sneak Peek
 6. THE BATMAN Trailer (2022)
 7. Shia LaBeouf Just Do It Motivational Speech (Original Video by LaBeouf, Rönkkö & Turner)
BILI | O mně | ČSFDDisturbia (2007) | ČSFD